Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Појас за проодување

  Бренд: Baby Jem
  Практично помагало со кое ќе му помогнете на детето полесно да прооди и воедно ќе добие слобода и сигурност при првите чекори.
  Шифра: 900095
  ден 450,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Практична проодувалка со која ќе му помогнете на детето полесно да прооди и воедно ќе добие слобода и сигурност при првите чекори.Го поттикнува чувството за рамнотежа на природен начин.
  • Димензии на производот: 28x25cm.
  • Димензии на пакувањето: 11x25cm.

  (pojas za prooduvanje)(pojas)(odenje)(dete)(pomagalo za odenje)(појас за проодување)(појас)(одење)(дете)(помагало за одење)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Практична проодувалка со која ќе му помогнете на детето полесно да прооди и воедно ќе добие слобода и сигурност при првите чекори.Го поттикнува чувството за рамнотежа на природен начин.
  • Димензии на производот: 28x25cm.
  • Димензии на пакувањето: 11x25cm.

  (pojas za prooduvanje)(pojas)(odenje)(dete)(pomagalo za odenje)(појас за проодување)(појас)(одење)(дете)(помагало за одење)