Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Појас за проодување Kikka boo

  Бренд: Kikka Boo
  • Наменет за деца од 6 до 14 месеци.
  Шифра: 55580
  ден 690,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменет за деца од 6 до 14 месеци.
  • Подесување на висината на рачката во согласност со висината на детето.
  • Помош во одржување на стабилноста и рамнотежата за децата кои проодуваат.
  • Квалитетен материјал.

  (појас за проодување) (pojas za prooduvanje)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Наменет за деца од 6 до 14 месеци.
  • Подесување на висината на рачката во согласност со висината на детето.
  • Помош во одржување на стабилноста и рамнотежата за децата кои проодуваат.
  • Квалитетен материјал.

  (појас за проодување) (pojas za prooduvanje)

  Ознаки за производ