Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Прибор за јадење

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Сет чаши

  Сет чаши

  ден 335,00 со ддв.
  Слика на Чинија длабока

  Чинија длабока

  За првото искуство во јадењето.
  ден 285,00 со ддв.
  Слика на Сет чинии 4 во 1

  Сет чинии 4 во 1

  ден 460,00 со ддв.
  Слика на Сет со лажички кратки

  Сет со лажички кратки

  Кратки лажици за хранење
  ден 180,00 со ддв.
  Слика на Сет со лажички долги

  Сет со лажички долги

  ден 195,00 со ддв.
  Слика на Сет садови за храна

  Сет садови за храна

  ден 455,00 со ддв.
  Слика на Сад со мрежа за храна

  Сад со мрежа за храна

  Ставете му на вашето бебе парче овошје или зеленчук во мрежата и ќе започне да се храни само.
  ден 370,00 со ддв.
  Слика на Сет со лажички Green - Nip

  Сет со лажички Green - Nip

  ден 230,00 со ддв.
  Слика на Сет чинија длабока 2 во 1 Green - Nip

  Сет чинија длабока 2 во 1 Green - Nip

  Наменети за бебиња поголеми од 4 месеци.
  ден 520,00 со ддв.
  Слика на Сет чаши 2 во 1 Green - Nip

  Сет чаши 2 во 1 Green - Nip

  Чаши кои се создадени од стабилна и висококвалитетна пластика.
  ден 420,00 со ддв.
  Слика на Чашка за храна 2 во 1 Green - Nip

  Чашка за храна 2 во 1 Green - Nip

  Чашка која е создадена од стабилна и висококвалитетна пластика. Наменета за дечиња поголеми од 9 месеци.
  ден 540,00 со ддв.
  Слика на Сет за хранење - Nip

  Сет за хранење - Nip

  ден 1.390,00 со ддв.
  Слика на Чинија плитка - Nip

  Чинија плитка - Nip

  ден 135,00 со ддв.
  Слика на Чаша пластична - Nip

  Чаша пластична - Nip

  ден 110,00 со ддв.
  Слика на Силиконска лажичка жирафа Kikka Boo
  Слика на Сет лажичка и виљушка

  Сет лажичка и виљушка

  ден 140,00 со ддв.
  Слика на Сет лажичка и виљушка Kikka Boo - Glossy
  Слика на Чинија со лажичка

  Чинија со лажичка

  ден 360,00 со ддв.
  Слика на Сет лажички осетливи на топлина - Kikka Boo
  Слика на Чинија 4 во 1 Kikka Boo

  Чинија 4 во 1 Kikka Boo

  ден 590,00 со ддв.
  Филтри Close
  Min: ден 110,00 Max: ден 1.390,00
  ден110 ден1390
  • Розева
  • Црвена
  • Сина
  • Зелена
  • Портокалов
  • плав
  • Минт
  • Плава
  • Жолта
  • Беж
  • бела
  • шарен
  • портокалова
  • сива
  • плаво