Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Прстен глодалка

  Бренд: nip
  За опуштено четкање
  Шифра: 4437073
  ден 300,00 со ддв.
  i h

  • Наменета за бебиња поголеми од 3 месеци.

  • Долги елементи кои се дизјанирани за да можат да се дофатат задните заби

  • Елементи наполнети со вода кои ја испуштаат свежината во подолг временски период која помага при болка на никнување на првите запчиња

  • Површината на глодалката нежно ги масира непцата и вилицата.

  • Разни материјали со различна цврстина за навикнување на децата за процесот на џвакање цврста храна.

  • Разни површини за стимулација на инстинктот за детска гира и осетот за допир.

  • Лесен ергономски облик, лесен за држење

  (glodalka) (nip) (nip makedonija) (bebeska glodalka) (prsten)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ