Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Сад за полевање со мече

  Бренд: Baby Jem
  Садот за полевање ќе ви помогне полесно да го избањате вашето бебе.
  Шифра: 900043
  ден 170,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Садот за полевање ќе ви помогне полесно да го избањате вашето бебе.Обезбедува лесен зафат благодарејќи на долгата рачка.Неменет е и за секојденевна повеќенаменска употреба.
  • Достапен во сива и транспарентна боја.
  • Димензии на производот: 16x13cm.

  (sad za polevanje so mece)(sad)(polevanje)(kapenje)(voda)(bebe)(сад за полевање со мече)(сад)(полевање)(капење)(вода) (бебе)

   

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ