Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Сад за полевање со силикон

  Бренд: Baby Jem
  Сад за регулирање на протокот на вода кој не му штети на главата на вашето бебе со својата силиконска комора.
  Шифра: 900151
  ден 420,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Сад за регулирање на протокот на вода кој не му штети на главата на вашето бебе со својата силиконска комора.Со комората на бавен проток во нејзината внатрешна комора,овозможува водата да тече бавно без да го заплаши вашето бебе.
  • Достапен во плава,жолта и розева боја.
  • Димензии на производот: 14x17x12 cm.

  (sad za polevanje so silikon)(sad)(silikon)(voda)(kapenje)(bebe)(сад за полевање со силикон)(сад)(силикон)(вода)(капење)(бебе)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Сад за регулирање на протокот на вода кој не му штети на главата на вашето бебе со својата силиконска комора.Со комората на бавен проток во нејзината внатрешна комора,овозможува водата да тече бавно без да го заплаши вашето бебе.
  • Достапен во плава,жолта и розева боја.
  • Димензии на производот: 14x17x12 cm.

  (sad za polevanje so silikon)(sad)(silikon)(voda)(kapenje)(bebe)(сад за полевање со силикон)(сад)(силикон)(вода)(капење)(бебе)

  Ознаки за производ