Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Сет заштитници за штекер тенки

  Бренд: Baby Jem
  • Родителите мора да ја обезбедат безбедноста и сигурноста на бебето во нивниот дом.
  Шифра: 900063
  ден 240,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Родителите мора да ја обезбедат безбедноста и сигурноста на бебето во нивниот дом.Пластичните заштитници за штекер се со сертифициран квалитет за производи за безбедност.Овие производи можат лесно да се користат во секој дом и воедно да се заштитат децата од несреќи во домаќинствата.
  • Димензии на производот: 4x5cm.
  • Димензии на пакувањето: 10x20cm.

  (zastitnici) (plasticni)(steker)(proizvod)(bezbednost)(baby gem)(заштитници)(пластични)(штекер)(производ)(безбедност)(бејби џем)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ