Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Сет со четки глодалки

  Бренд: nip
  За чистење на врвовите на првите млечни заби
  Шифра: 4437086
  ден 215,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменети за бебиња поголеми од 4 месеци

  • Сетот се состои од глодалка која служи за намалување на болката и чешањето при процесот на никнување на првите запчиња кај бебињата и четка која помага за одржување на хигиената во устата.

  • Меки четкички за прочистување на врвчињата на млечните заби

  • Ергономски и нелизгачки материјал, лесен за држење

  • 0% BPA

  (cetka) (glodalka) (nip) 

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ