Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Столче за во када

  Бренд: Baby Jem
  Благодарение на столчето со вакуумски стапала и ергономското седиште со пречник можете да го избањате бебето удобно и безбедно.
  Шифра: 900034
  ден 850,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Благодарение на столчето со вакумски стапала и ергономското седиште со пречник можете да го избањате бебето удобно и безбедно.Столчето може да се користи за хранење и играње доколку се користи на рамно тло.
  • Достапно во сива,сина и розева боја.
  • Димензии на производот: 35x21x25cm.
  • Димензии на пакувањето: 35x35x25cm.

  (stolce za kapenje)(kada)(bebe)(banjanje)(voda)(столче за капење)(столче за во када)(када)(бањање)(бебе)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Благодарение на столчето со вакумски стапала и ергономското седиште со пречник можете да го избањате бебето удобно и безбедно.Столчето може да се користи за хранење и играње доколку се користи на рамно тло.
  • Достапно во сива,сина и розева боја.
  • Димензии на производот: 35x21x25cm.
  • Димензии на пакувањето: 35x35x25cm.

  (stolce za kapenje)(kada)(bebe)(banjanje)(voda)(столче за капење)(столче за во када)(када)(бањање)(бебе)

  Ознаки за производ