Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Столче за капење Kikka Boo Hipo

  Бренд: Kikka Boo
  Шифра: 550056
  ден 1.190,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

   

  • Достапно во 4 бои:беж, минт, розева и сина.
  • Столчето е наменето за деца од 7-16 месеци може да поднесе тежина од 13 кг.Изработено е од мека и безбедна пластика која му дава удобност на детето.Содржи граничник за поголема безбедност при капење на детето.Никогаш не го оставајте вашето дете да се бања само без надзор од возрасен.
  • Димензии на производот: 34x22x27cm

  (столче за капење) (stolce za banjanje)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

   

  • Достапно во 4 бои:беж, минт, розева и сина.
  • Столчето е наменето за деца од 7-16 месеци може да поднесе тежина од 13 кг.Изработено е од мека и безбедна пластика која му дава удобност на детето.Содржи граничник за поголема безбедност при капење на детето.Никогаш не го оставајте вашето дете да се бања само без надзор од возрасен.
  • Димензии на производот: 34x22x27cm

  (столче за капење) (stolce za banjanje)

  Ознаки за производ