Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Ташничка маче

  Бренд: Loco Croco
  Шифра: 33133
  ден 400,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Модерна и практичка ташничка со одличен дизајн. Совршен производ за секоја мала дама.
  • Изработена од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш.
  • Преграда за складирање на играчки или неопходни работи за време на прошетки.
  • Димензии на производот: 18x15x3 cm.

  (ташничка )(tasnicka)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ