Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Термометар жаба

  Бренд: Baby Jem
  Овозможува правилно мерење на температурата во водата а со својата симпатична форма забавата во бањата ќе биде поголема.
  Шифра: 900225
  ден 250,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Овозможува правилно мерење на температурата во водата а со својата симпатична форма забавата во бањата ќе биде поголема.
  • Соодветната температура на водата е 37 Ц и е означена на скалата со симбол.
  • Погоден за деца од 0+ месеци.
  • Димензии на производот: 8x16x1cm.
  • Димензии на пакувањето: 13x25cm.

  (termometar)(korito)(merenje)(voda)(bebe)(термометар)(корито)(мерење)(вода)(бебе)

   

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ