Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Училишен автобус

  Бренд: Loco Croco
  Шифра: 30825
  ден 350,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Музички автобус со светла има универзална ротација на тркалото и сензор за близина.
  • Производот користи 3x1.5 V AA батерии кои не се влкучени во пакувањето.
  • Димензии на производот : 28x7x6 cm.
  • Димензиина пакувањето : 29x8x7 cm.

  (музички автобус) (muzicki avtobus) 

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Музички автобус со светла има универзална ротација на тркалото и сензор за близина.
  • Производот користи 3x1.5 V AA батерии кои не се влкучени во пакувањето.
  • Димензии на производот : 28x7x6 cm.
  • Димензиина пакувањето : 29x8x7 cm.

  (музички автобус) (muzicki avtobus) 

  Ознаки за производ