Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Хранилка Kikka Boo - CREAMY

  Бренд: Kikka Boo
  Хранилка Creamy, е класично столче за бебиња, фукционално и безбедно. Достапно во четири бои . Creamy хранклата е одличен избор за вашето најмило.
  Шифра: 55545
  ден 3.290,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Двоен послужавник со држач за чаша.
  • Може да се монтира во мало столче за хранење.
  • Самата хранилка може да се направи и во бустер храника.
  • Наменета за дечиња од 6 - 36 месеци.

  (hranilka)(drzac)(stolce)(buster)(meseci)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ