Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Хранилка Kikka boo - Lovely Day

  Бренд: Kikka Boo
  Шифра: 55519
  • Фантазија
   Фантазија
  • Love Rome
   Love Rome
  • Cat day
   Cat day
  ден 4.390,00 со ддв.
  i h

  • Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
  • Наслонот за грбчето се подесува во 3 положби.
  • Седиштето се поставува на 6 висини.
  • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
  • Послужавник со подлога кои лесно се вадат за миење.
  • Појасот за безбеднос може да се подеси во две позиции.
  • Прилагодување на послужавникот во 3 позиции.
  • Голем потпирач измеѓу ноџињата за поудобно седење.
  • Мека и удобра подлога на седиштето.

  (hranilka) (ishrana) (bebe) (loco croco)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
  • Наслонот за грбчето се подесува во 3 положби.
  • Седиштето се поставува на 6 висини.
  • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
  • Послужавник со подлога кои лесно се вадат за миење.
  • Појасот за безбеднос може да се подеси во две позиции.
  • Прилагодување на послужавникот во 3 позиции.
  • Голем потпирач измеѓу ноџињата за поудобно седење.
  • Мека и удобра подлога на седиштето.

  (hranilka) (ishrana) (bebe) (loco croco)

  Ознаки за производ