Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Хранилка Kikka boo - Multi 3 in 1

  Бренд: Kikka Boo
  Удобна хранилка која лесно се трансформира во стол со послужавник и столче со масичка.
  Шифра: 550250
  ден 6.890,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Удобна хранилка која лесно се трансформира во стол со послужавник и столче со масичка.
  • Погодна за деца кои можат самостојно да седат до 36 месеци;
  • Стабилни ногарки направени од висококвалитетно дрво,совршено ќе се вклопи во ентериерот на вашиот дом.
  • Удобно столче за седење со мека и удобна подлога, лесна за одржување.
  • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
  • Двоен послужавник со 2 приклучоци за чаши кои лесно се вадат за миење.
  • Лесна за собирање.
  • Димензии на производот: 100x70x62cm.

  (hranilka kikka boo multi)(hranilka)(kikka boo)(multi)(deca)(hranenje)(masa)(хранилка кика бу мулти)(хранилка)(кика бу)(мулти)(деца)(хранење)(маса)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ