Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Хранилка Kikka boo - Nutri

  Бренд: Kikka Boo
  Наменета за деца кои можат самостојно да седат без помош.
  Шифра: 550584
  ден 3.790,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменета за деца кои можат самостојно да седат без помош.
  • Прекрасен дизајн кој совршено ќе се вклопи во ентериерот на вашиот дом.
  • Удобно столче за седење со мека и удобна подлога лесна за одржување.
  • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
  • Послужавник со подлога кои лесно се вадат за миење.
  • Прилагодување на послужавникот во 3 позиции во зависност од големината на детето.
  • Голем потпирач измеѓу ноџињата за поудобно седење.

  (хранилка)(кика бу)(hranilka)(kika boo)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Наменета за деца кои можат самостојно да седат без помош.
  • Прекрасен дизајн кој совршено ќе се вклопи во ентериерот на вашиот дом.
  • Удобно столче за седење со мека и удобна подлога лесна за одржување.
  • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
  • Послужавник со подлога кои лесно се вадат за миење.
  • Прилагодување на послужавникот во 3 позиции во зависност од големината на детето.
  • Голем потпирач измеѓу ноџињата за поудобно седење.

  (хранилка)(кика бу)(hranilka)(kika boo)

  Ознаки за производ