Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Хранилка Kikka Boo - Woody

  Бренд: Kikka Boo
  Шифра: 55958
  ден 5.490,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Удобна хранилка која лесно се трансформира од столче за хранење во столче за играње и забава.
  • Наменета за деца над 6 месеци.
  • Стабилни ногарки направени од висококвалитетно дрво,совршено ќе се вклопи во ентериерот на вашиот дом.
  • Удобно столче за седење со мека и удобна подлога лесна за одржување.
  • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
  • Послужавник со подлога кои лесно се вадат за миење.
  • Појасот за безбеднос може да се подеси во две позиции.
  • Прилагодување на послужавникот во 3 позиции во зависност од големината на детето.
  • Голем потпирач измеѓу ноџињата за поудобно седење.

  (hranilka) (drvena) (bebeska ishrana)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ