Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Хранилка Loco Croco - COCO

  Бренд: Loco Croco
  Хранилката на брендот Loco Croco со името Coco е хранилка со многу предности што родителите веднаш ќе ја засакаат. Столчето е удобно и лесно се прилагодува на потребите на детето. Нежни мат бои кои ќе се вклопат во секој дом.
  Шифра: 7888432
  ден 4.890,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
  • Наслонот за грбчето се подесува во 5 положби.
  • Седиштето се поставува на 5 висини: 96, 93, 90, 87 и 84cm.
  • Појасот за безбедност може да се подеси во 2 позиции.
  • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
  • Послужавник со дупла подлога кои лесно се вадат за миење.
  • Прилагодувањето на послужавникот може да биде во 2 позиции.
  • Лесно и компактно преклопување.
  • Голем потпирач за ноџињата за поудобно седењe кој може да се регулира во 3 позиции.
  • Потпирачот за ноџињата може да се подесува во 2 висини зависно од големината на детето.
  • Меко и удобно седиште обложено со еко кожа.
  • Димензии на склопена: 96x55x15cm.
  • Димензии на расклопена: 96x55x82cm.

  (hranilka)(sediste)(pojas)(posluzavnik)(podloga)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
  • Наслонот за грбчето се подесува во 5 положби.
  • Седиштето се поставува на 5 висини: 96, 93, 90, 87 и 84cm.
  • Појасот за безбедност може да се подеси во 2 позиции.
  • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
  • Послужавник со дупла подлога кои лесно се вадат за миење.
  • Прилагодувањето на послужавникот може да биде во 2 позиции.
  • Лесно и компактно преклопување.
  • Голем потпирач за ноџињата за поудобно седењe кој може да се регулира во 3 позиции.
  • Потпирачот за ноџињата може да се подесува во 2 висини зависно од големината на детето.
  • Меко и удобно седиште обложено со еко кожа.
  • Димензии на склопена: 96x55x15cm.
  • Димензии на расклопена: 96x55x82cm.

  (hranilka)(sediste)(pojas)(posluzavnik)(podloga)

  Ознаки за производ