Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Хранилка Loco Croco - TINY

  Бренд: Loco Croco
  Хранилката на брендот Loco Croco со името Tiny е хранилка со многу предности што родителите веднаш ќе ја засакаат. Столчето е удобно и лесно се прилагодува на потребите на детето. Нежни мат бои кои ќе се вклопат во секој дом.
  Шифра: 7888431
  • Жирафа
   Жирафа
  • Лисица
   Лисица
  • Крогодил
   Крогодил
  ден 4.990,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
  • Наслонот за грбчето се подесува во 3 положби.
  • Седиштето се поставува на 7 висини: 105, 101, 97, 93, 89, 85 и 81cm.
  • Појасот за безбедност може да се подеси во 2 позиции.
  • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
  • Послужавник со дупла подлога кои лесно се вадат за миење.
  • Прилагодувањето на послужавникот може да биде во 3 позиции.
  • Лесно и компактно преклопување.
  • Лесно ротирачки тркала кои можат да се закочат и по потреба да се монтираат.
  • Голем потпирач за ноџињата за поудобно седењe кој може да се регулира во 3 позиции.
  • Потпирачот за ноџињата може да се подесува во 2 висини зависно од големината на детето.
  • Меко и удобно седиште обложено со еко кожа.
  • Димензии на склопена: 105x54x25cm.
  • Димензии на расклопена: 105x54x75cm.

  (hranilka)(sediste)(sistem)(posluzavnik)(trkala)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ