Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Хранилка Loco Croco - Toto mini

  Бренд: Loco Croco
  Toto е стабилна и удобна хранилка за деца. Ги има сите неопходни потреби сто треба да ги има една хранилка и тоа со одлична цена. Столчето е лесно за одржување на хигиената благодарение на послужавникот кој е направен од PVC. Седиштето е меко и широко што на децата ќе им биде удобно во него да јадат или играат.
  Шифра: 7888422
  • Boat
   Boat
  • Watermelon
   Watermelon
  • Heart
   Heart
  • Jungle
   Jungle
  ден 2.490,00 со ддв.
  i h

  • Хранилка наменета за дечиња кои самостојно седат, со максимална тежина до 15 кг.
  • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
  • Лесна конструкција за склопување, складирање и транспорт.
  • Материјал кој е лесен за одржување.

  (hranilka) (hranenje) (ishrana) (jadenje) (loco) (croco) (локо) (кроко)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ