Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Хранилка Kikka Boo - Maple

  Бренд: Kikka Boo
  Шифра: 550123
  ден 6.890,00 со ддв.
  i h

  • Изработена од висококвалитетни еко кожа материјали.Наменета за дечиња од 6 до 36 месеци,или за дечиња не постари од 3 години со тежина до 20кг.
  • 5 позиции за грбчето кои многу лесно се подесуваат, со една рака.
  • 3 позиции за наслонот за ноџињата.
  • Безбедносен систен со 5 точки на поврзување.
  • 2 нивоа за поставување на послужавникот.
  • Горната табла се отстранува лесно без да мора да се отстрани и долната и лесно се мие.
  • Меко и удобно седиште изработено од еко кожа.
  • 12 висини за поставување на седиштето.
  • Лесена за склопување и пренесување.
  • 2 силиконски тркала за лесно движење.

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ