Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Ќебе Kikka boo

  Бренд: Kikka Boo
  Шифра: 550493
  • Маче
   Маче
  • Куче
   Куче
  • Јагне
   Јагне
  • Глувче
   Глувче
  • Зајче
   Зајче
  ден 650,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Меко и нежно ќебе за убав и лесен сон на вашето бебе.
  • Удобноста не треба да биде луксуз,особено за мало дете.Имајќи го тоа во предвид оваа слатка колекција на ќебиња е комбинација на врвен квалитет и достапност-само најдоброто е доволно за вашите најмили.
  • Практично пакување во кутија идеална за подарок.
  • Материјал 100% полиестер.
  • Димензија на производот: 75x100 cm.
  • Димензија на пакувањето: 22x15x12 cm.

  (бебе)(бебешко)(ќебе)(кика бу)(bebe)(bebesko)(kebe)(kika boo)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Меко и нежно ќебе за убав и лесен сон на вашето бебе.
  • Удобноста не треба да биде луксуз,особено за мало дете.Имајќи го тоа во предвид оваа слатка колекција на ќебиња е комбинација на врвен квалитет и достапност-само најдоброто е доволно за вашите најмили.
  • Практично пакување во кутија идеална за подарок.
  • Материјал 100% полиестер.
  • Димензија на производот: 75x100 cm.
  • Димензија на пакувањето: 22x15x12 cm.

  (бебе)(бебешко)(ќебе)(кика бу)(bebe)(bebesko)(kebe)(kika boo)

  Ознаки за производ