Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Ќебe - Kikka Boo

  Бренд: Kikka Boo
  Шифра: 55360
  ден 1.590,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Меко и нежно ќебе за убав и лесен сон на вашето бебе.
  • Направено е од 100% памук, дава неодолива мекост и удобност. Спакувано во прекрасна кутија - идеално за вашето бебе како и за подарок.
  • Димензии на производот: 100x75cm.

  (ќебе)(кика бу)(kebe)(kika boo)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Меко и нежно ќебе за убав и лесен сон на вашето бебе.
  • Направено е од 100% памук, дава неодолива мекост и удобност. Спакувано во прекрасна кутија - идеално за вашето бебе како и за подарок.
  • Димензии на производот: 100x75cm.

  (ќебе)(кика бу)(kebe)(kika boo)

  Ознаки за производ