Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Ќебe - Kikka Boo - LOVE PENGUINS

  Бренд: Kikka Boo
  Меко и нежно ќебе за убав и лесен сон на вашето бебе.
  Шифра: 550336
  ден 1.190,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Меко и нежно ќебе за убав и лесен сон на вашето бебе.
  • Луксузно ќебе од супер мек полиестер.
  • Практично пакување во кутија идеална за подарок.
  • Димензии на производот: 110x80cm.

  (kebe)(kebence)(kika boo)(кебе)(кебенце)(кика бу)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Меко и нежно ќебе за убав и лесен сон на вашето бебе.
  • Луксузно ќебе од супер мек полиестер.
  • Практично пакување во кутија идеална за подарок.
  • Димензии на производот: 110x80cm.

  (kebe)(kebence)(kika boo)(кебе)(кебенце)(кика бу)

  Ознаки за производ