Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Aнтиколик подлога за спиење сива - Baby Jem

  Бренд: Baby Jem
  Шифра: 900454
  ден 3.090,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Антиколик подлога која ги ублажува грчевите кај бебето.
  • Цилиндар поставен под колената ги турка ноџињата кон стомачето овозможувајќи му на бебето да завземе позиција што му одговара.
  • Има отвор на горниот дел на подлогата за да се спречи израмнување на главата.
  • Навлаката се отсранува за перење. Подлогата обезбедува најпогодна позиција за спиење на вашето бебе.
  • Димензии на производот: 63x43x7 cm.
  • Димензии на пакувањето: 42x66x10 cm.

  (бебе)(подлога)(антиколик)(бејби џем)(bebe)(podloga)(antikolik)(baby)(jem)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ