Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Авионска линија

  Бренд: Loco Croco
  Човекот што лета со авион е во потрага по кокошки. Кога ќе се слушне звукот на авионот кој наближува, користете ја лопатката за да го попречите неговиот пат. Бидете последни што ќе ги изгубите вашите жетони и ќе победите.
  Шифра: 28309
  ден 650,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days
  • Димензии на пакувањето: 27х27х9,5 см.
  • Пакувањето вклучува:

  - рамнина

  - авион со нишалка

  - електронска база

  - 4 станици со лопатки

  - 12 жетони

  - стикери

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Димензии на пакувањето: 27х27х9,5 см.
  • Пакувањето вклучува:

  - рамнина

  - авион со нишалка

  - електронска база

  - 4 станици со лопатки

  - 12 жетони

  - стикери

  Ознаки за производ