Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Баланс бајк

  Баланс бајк(велосипед без педали; јавачки велосипед) е тренинг велосипед кој им помага на децата да научат рамнотежа и управување. Тоа нема педали за нога, нема погонски мотор, нема синџир, нема брзини, нема менувачи на брзини, нема менувачи и нема слободен проток.

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Баланс бајк Kikka Boo - LER

  Баланс бајк Kikka Boo - LER

  Балансирачките велосипеди доаѓаат со метална рамка, удобно седиште и гумени гуми за пријатно возење заедно. Брзото патување околу собите или забавата и прошетката надвор е подготвена за предизвик!
  ден 4.050,00 со ддв.
  Слика на Баланс бајк

  Баланс бајк

  Баланс бајк е одличен тренинг велосипед кој им помага на децата да научат рамнотежа и управување. Овој баланс бајк има и вградени LED сијалички во тркалата, кои самите ги вклучувате или исклучувате, по желба. Сијаличките работат на 2x 1.5 AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
  ден 2.190,00 со ддв.
  Слика на Баланс бајк

  Баланс бајк

  Баланс бајк е одличен тренинг велосипед кој им помага на децата да научат рамнотежа и управување. Поседува тркала од цврста пена и прилагодувачко седиште.
  ден 2.190,00 со ддв.
  Слика на Баланс бајк Kikka Boo - PINO

  Баланс бајк Kikka Boo - PINO

  Баланс бајк е одличен тренинг велосипед кој им помага на децата да научат рамнотежа и управување. Тркалата на баланс бајкот се на пумпање.
  ден 3.290,00 со ддв.
  Слика на Баланс бајк Kikka Boo - LАNCY

  Баланс бајк Kikka Boo - LАNCY

  Балансирачките велосипеди доаѓаат со железна рамка, удобно седиште и EVA гуми за пријатно возење заедно. Брзото патување околу собите или забавата и прошетката надвор е подготвена за предизвик!
  ден 3.190,00 со ддв.
  Слика на Баланс бајк Kikka Boo GEKO

  Баланс бајк Kikka Boo GEKO

  Балансирачките велосипеди доаѓаат со метална рамка, удобно седиште и гумени гуми за пријатно возење заедно. Брзото патување околу собите или забавата и прошетката надвор е подготвена за предизвик!
  ден 3.690,00 со ддв.
  Слика на Баланс бајк

  Баланс бајк

  ден 1.790,00 со ддв.
  Слика на Баланс бајк

  Баланс бајк

  ден 2.190,00 со ддв.
  Слика на Баланс бајк

  Баланс бајк

  ден 1.690,00 со ддв.
  Слика на Баланс бајк

  Баланс бајк

  ден 3.490,00 со ддв.
  Филтри Close
  Min: ден 1.690,00 Max: ден 4.050,00
  ден1690 ден4050
  • Црвена
  • Розева
  • Тиркиз
  • Бела
  • Зелена
  • Сина
  • Црна
  • Портокалов
  • Сина темно
  • Жолта
  • сино-зелен
  • бело-жолт
  • бело-розев
  • Црвен
  • Син
  • Виолетов