Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Количка Loco Croco - LIZARD 2

  Бренд: Loco Croco
  Lizard е количка во која веднаш ќе се вљубите, на прв поглед. Направивме големи обиди и напори да создадеме количка која ќе биде модерна, амортизирана, лесна и практична за секодневна употреба, одбирајќи ги најдобрите материјали со најприлагодните бои. Иако навидум изгледа голема, всушност е тешка околу 13 килограми. Ја направивме количката со EVA тркалца кои многу го олеснуваат управувањето дури и со една рака. Подлогата за грбчето има повеќе опции за прилагодување, така што ја прави идеална за потребите на детето. Делот со подлогата за потпирање на нозете може да се крене и да се направи креветче (простор) каде детото може слобдно да си преспие додека го шетате во паркот или некоја друга средина. Lizard лесно се расклопува и склопува, лесен за транспорт и лесно можете да го вметнете во вашиот автомобил.
  Шифра: 7885009
  *
  Достапност: Please select required attribute(s)
  ден 11.990,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци или 15 кг

  • Со транспортер и седиште кое лесно се трансформира во корпа удобна за спиење.

  • Многу лесно со еден клик може да се свртат и постават во насока на движење на количката или обратни, со лице кон мајката.

  • Многу лесна алуминиумска рамка.

  • Предни ротирачки тркала.

  • Кочница која лесно се активира.

  • Голема помошна корпа.

  • Голема, дупла тенда и обложен, мек, пречник кој лесно се отстранува.

  • Зимска навлака за количката.

  • Торба за неопходни работи за бебето

  (kolicka) (bebeska kolicka) (loco) (croco) (локо) (кроко)

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина од 0 до 36 месеци (до 15кг)
  Насока на движење во двете насоки
  Тркала EVA цврста пена
  Тркала предни ротирачки
  Блокирач на предни тркала
  Аксесоари бебешка торба
  Аксесоари зимска прекривка
  Помошна корпа да
  Трансформирачко седиште да
  Рамка лесна, алуминиумска
  Склопување / Расклопување рачно
  Транспортер / Седиште за автомобил да
  Седиште меко
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ