Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Cangaroo

  Повеќе од 20 години, Cangaroo ги следат и слушаат родителите и специјалистите за потребите на нивните деца и бебиња. Искуството со кое се здобија во сиве овие години на пазарот, им дава некоја предност. Секогаш со новативни прозиводи кои нудат одлична употреба, удобност и прекрасен дизајн. Нивните производи се произведени според стандардите за Европска безбедност.
  MONI TRADE Ltd. е стабилна и популарна компанија со одлични резулатити од задоволството на клиентите. Тие веруваат во среќното родителство и нудење на производи кои ќе им помогнат да ги пројдат возбудливите, ни високо потребните први денови од родителството.

  MONI TRADE Ltd. е водечка компанија за бебешка опрема во Бугарија. Соработуват со повеќе од 300 други компании во земјата.

  За нас, најважно е да воспоставиме и да одржиме длга и сигурна врска која ќе биде базирана на професионалност и лојалност.

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Преносно креветче Cangaroo - SLEEPY

  Преносно креветче Cangaroo - SLEEPY

  Преносно креветче со подлога за преслекување и 3 меки играчки кои ќе го привлечат вниманието на детенцето. Едната страна се отвора со патент за полесен пристап на детето. Креветчето доаѓа со вклучена тенка подлога-душек и торба за носење.
  ден 4.490,00 со ддв.
  Слика на Релаксатор Cangaroo - SWEET STAR+

  Релаксатор Cangaroo - SWEET STAR+

  Модерната технологија и модернијот дизајн на Cangaroo релаксаторите ќе ви го олеснат секојдневниот живот околу вашето дете и ќе му го подигне расположението на младото.
  ден 5.890,00 со ддв.
  Слика на Количка Cangaroo SUNNY

  Количка Cangaroo SUNNY

  Лесна и удобна летна колична на брендот Cangaroo, совршена за летните прошетки.
  ден 4.990,00 со ддв.
  Филтри Close
  Min: ден 4.490,00 Max: ден 5.890,00
  ден4490 ден5890
  • Розева
  • Тиркиз
  • Црна
  • Беж
  • Зелено
  • Бебешко сино