Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Детски играчки

  опис

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Бебе кукла

  Бебе кукла

  Бебе кукла со сет за новороденче. Бебето испушта звуци при притискање на копчето од уредот кој се наоѓа во пределот на стомакот. Уредот работи на 4x 3V CR батерии кои се вклучени во производот.
  ден 650,00 со ддв.
  Слика на Креативна касичка

  Креативна касичка

  Сет креативна касичка со акрилни боички. Детето може самото да си ја одбере шарата и изгледот на својата касичка. Касичката е изработена од цврста пластика, така да може да се избрише и повторно да се пребои.
  ден 300,00 со ддв.
  Слика на Кукла бебе

  Кукла бебе

  Бебе кукла облечено во слатка облека. При притискање на копчето кое се наоѓа во пределот на стомакот на куклата, свири мелодија. Батериите за куклата се вклучени во пакувањето.
  ден 450,00 со ддв.
  Слика на Бебе во лулка

  Бебе во лулка

  Бебе кукла во лулка. Креветчето се лула рачно. Во пакувањето е вклучен сет за грижа и хранење на бебето. Производот не работи на батерии.
  ден 300,00 со ддв.
  Слика на Бебе кукла

  Бебе кукла

  Играчка мало бебе кукла со нокшир. Идеална забава за играње во када. Играчката не користи батерии.
  ден 200,00 со ддв.
  Слика на Block коцки инженери

  Block коцки инженери

  Сет детски Block коцки со инженерски тим направени од високо квалитетна пластика. Пакувањето содржи 31 парче коцки во различна боја и форма.
  ден 1.000,00 со ддв.
  Слика на Сет со сладоледи

  Сет со сладоледи

  Сет играчки со сладолед за најмалите љубители на благото и сладоледот да уживаат и во играта со нив. При притискање на копчињата, ги кажува поздравите и бројките.
  ден 650,00 со ддв.
  Слика на Замок со пластелин

  Замок со пластелин

  Замок работилница за пластелин, со вклучени 5 канчиња разнобоен пластелин. Во сетот има и фигура, принцеза, на која треба да и се доврши фустанот со фигури од пластелинот, како и дел од замокот. Одличен начин за развивање на имагинацијата и креативноста кај детето.
  ден 800,00 со ддв.
  Слика на Камион со алат

  Камион со алат

  Камион на батерии со сет алат. Камионот има повеќе мелодии, исто така и проекторот кој прикажува слајдови од слики. Со сетот алат се одржува камионот.
  ден 650,00 со ддв.
  Слика на Bulid My World коцки

  Bulid My World коцки

  Детски коцки Build My World, направени од високо квалитетна пластика. Одлична забава, а истовремено и развивање на логиката и имагинацијата кај детето. Пакувањето содржи 30 парчиња.
  ден 1.400,00 со ддв.
  Филтри Close
  Min: ден 100,00 Max: ден 1.700,00
  ден100 ден1700
  • црвена
  • жолта
  • Црвен
  • Син
  • Портокалов
  • Сина
  • Темно зелена
  • Светло зелена
  • Сребрена