Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Детски играчки

  опис

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Rusty Rivets количка

  Rusty Rivets количка

  Количките на популарните Rusty Rivets и неговите пријатели.
  ден 120,00 со ддв.
  Слика на Rusty Rivets стаза

  Rusty Rivets стаза

  Популарниот Rusty Rivets и неговата дружина сега може да бидат и во важите домови. Паркинг стазата содржи три колички, налепници и додатоци за неа. Играчката не користи батерии.
  ден 900,00 со ддв.
  Слика на Rusty Rivets стаза

  Rusty Rivets стаза

  Популарниот Rusty Rivets и неговата дружина сега може да бидат и во важите домови. Паркинг стазата содржи две колички, налепници и додатоци за неа. Играчката не користи батерии.
  ден 850,00 со ддв.
  Слика на X Storm Hero робот

  X Storm Hero робот

  Херој робот X Storm кој самиот се движи и има ЛЕД светла. Роботот се врти за 360 степени.
  ден 800,00 со ддв.
  Слика на Флуоресцентна стаза

  Флуоресцентна стаза

  Флуоресцентна стаза со ротирачки старт на автомобилчето. Тоа значи дека стазата е бесконечна, односно кога автомобилот ќе ја помине стазата и се враќа на почетокот, самиот стартен дел се ротира и ја враќа количката на стазата. На забавата ќе и нема крај. Самата стаза е флуоресцентна и свети во темно, но и количката има ЛЕД сијачички. Целата стаза има, односно е склопена, од 225 парчиња.
  ден 1.100,00 со ддв.
  Слика на Сет алат

  Сет алат

  Сет алат за најмалите мајсторчиња. Работилница со вклучен алат, кој не работи на батерии.
  ден 450,00 со ддв.
  Слика на Тезга со сладолед

  Тезга со сладолед

  Сет играчки со сладолед за најмалите љубители на благото и сладоледот да уживаат и во играта со нив. Играчката не користи батерии и е безопасна, нетоксична.
  ден 750,00 со ддв.
  Слика на Телефон

  Телефон

  Телефон играчка која има 2 детски песни, 10 мелодии, тонови за ѕвонење и бирање и поздрави.
  ден 500,00 со ддв.
  Слика на Трансформер на далечинско

  Трансформер на далечинско

  Автомобил трансформер на далечинско, кој се трансформира и раководи преку безжичен далечински управувач. Има ЛЕД сијалички и звуци.
  ден 700,00 со ддв.
  Слика на Hello Kitty коцки

  Hello Kitty коцки

  Детски коцки Hello Kitty направени од високо квалитетна пластика. Покрај употребата на имагинацијата и фантазијата на самото дете, пакувањето коцки содржи и упатсво за правење на неколку дополнителни фигури.
  ден 900,00 со ддв.
  Филтри Close
  Min: ден 100,00 Max: ден 1.700,00
  ден100 ден1700
  • црвена
  • жолта
  • Црвен
  • Син
  • Портокалов
  • Сина
  • Темно зелена
  • Светло зелена
  • Сребрена