Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Дрвено креветче Loco Croco

  Бренд: Loco Croco
  Дрвени креветчиња направени од високо квалитетен медиапан. Самото креветче има и опција, механизам, за лулање со кое полесно ќе го смирите и успиете вашето дете.
  Шифра: 00821
  *
  ден 9.890,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  - механизам за лулање 

  - предната ограда лесно се подесува на две нивоа

  - Димензии: 120x60cm

  - Го задоволуваат S1 стандардот за безбедност на материјали

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ