Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Вртелешки за на креветче

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Вртелешка Kikka Boo - BEAR BOO

  Вртелешка Kikka Boo - BEAR BOO

  Музичка вртелешка за на креветче од Kikka Boo која делува доста стимулирачки и смирувачко на вашето бебе. Со самата игра на плишаните играчки и мелодијата, го водат вашето дете кон мирен и безгрижен сон. Вртелешката не работи на батерии, туку на навивање.
  ден 1.400,00 со ддв.
  Слика на Вртелешка Dreamful bed ring

  Вртелешка Dreamful bed ring

  Успивна и забавна вртелешка за над креветче. Вртелешката содржи повеќе од 30 стимулирачки и успивни мелодии, а воедно содржи и проектор кој прикажува 3D слика oд ѕвездено небо на ѕидот во повеќе бои. Исто така, има и далечински управувач со кој можете да ја контролирате јачината на звукот, осветлувањето од проекторот или едноставно да го вклучите/исклучите.
  ден 1.300,00 со ддв.