Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Хранење и доење

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Nip - Греач за бебешки шишиња

  Nip - Греач за бебешки шишиња

  Брзо загревање на шишиња и тегли.
  ден 2.360,00 со ддв.
  Слика на Nip - Шише со широк отвор 150ml First Moments

  Nip - Шише со широк отвор 150ml First Moments

  За идеален почеток: Шишињата на nip firstmoments со широк отвор и силиконска цуцла. Округлиот облик и широкиот отвор ја копират мајчината града што му овозможува на новороденчето природна сензација на пиење. • Широкиот отвор на шишето не е само за лесно чистење и полнење, но исто така може да се искористи како диспанзер за млеко, овошје или грицки благодарение на капакот за затварање.
  ден 475,00 со ддв.
  Слика на Nip - Шише со широк отвор 270ml First Moments

  Nip - Шише со широк отвор 270ml First Moments

  За идеален почеток: Шишињата на nip firstmoments со широк отвор и силиконска цуцла. Округлиот облик и широкиот отвор ја копират мајчината града што му овозможува на новороденчето природна сензација на пиење. • Широкиот отвор на шишето не е само за лесно чистење и полнење, но исто така може да се искористи како диспанзер за млеко, овошје или грицки благодарение на капакот за затварање.
  ден 500,00 со ддв.
  Слика на Глодалка човече

  Глодалка човече

  ден 100,00 со ддв.
  Слика на Сет за чистење шишиња Kikka Boo

  Сет за чистење шишиња Kikka Boo

  Сет за одржување на негата и хигиената на шишенцето на вашето бебе.
  ден 200,00 со ддв.
  Слика на Сет чаши

  Сет чаши

  ден 305,00 со ддв.
  Слика на Nip - Термофор против грчеви
  Слика на Soft trainer, шише за бебиња

  Soft trainer, шише за бебиња

  ден 360,00 со ддв.
  Слика на Сет со четки глодалки

  Сет со четки глодалки

  За чистење на врвовите на првите млечни заби
  ден 215,00 со ддв.
  Слика на Тропка клучеви Kikka Boo

  Тропка клучеви Kikka Boo

  Тропка клучеви кои го одвлекуваат вниманието на децата и го стимулираат развивањето на слухот и визуелната перцепција кај детето.
  ден 250,00 со ддв.
  Слика на Чинија длабока

  Чинија длабока

  За првото искуство во јадењето.
  ден 260,00 со ддв.
  Слика на Nip - Четка за шишиња 2 во 1

  Nip - Четка за шишиња 2 во 1

  ден 320,00 со ддв.
  Слика на Trainer cup, шише за бебе

  Trainer cup, шише за бебе

  ден 350,00 со ддв.
  Слика на Глодалка Kikka Boo - Dinosaur

  Глодалка Kikka Boo - Dinosaur

  Глодалка диносаурус од природен силикон совршена за масажа на непцата и ублажување на болките во периодот на раст кај децата.
  ден 150,00 со ддв.
  Слика на Грејач 3 во 1 Warmy Kikka Boo

  Грејач 3 во 1 Warmy Kikka Boo

  Одличен производ изработен од високо квалитетни материјали,внимателно дизајниран за потребите на мајката за брзо загревање на млекото за бебето.
  ден 1.690,00 со ддв.
  Филтри Close
  Min: ден 30,00 Max: ден 900.448,00
  ден30 ден900448
  • Розева
  • Црвена
  • Сина
  • Минт
  • Портокалова
  • Плава
  • Зелена
  • Беж
  • Сива
  • Црна
  • Залена
  • Тиркизна
  • Виолетова
  • Жолта
  • Бела
  • Кафена
  • Кафено
  • Дино
  • Слончиња
  • Зоо
  • Мече
  • Бувче
  • Зајче
  • Реинбоу
  • Микс колор
  • Мултиколор
  • Чери колор
  • Мулти колор
  • Чери
  • Грин
  • Плаво
  • 0-6 месеци
  • 5-18 месеци
  • 16-32 месеци
  • 6+ месеци
  • Бувче
  • Мече
  • Ракче
  • Жаба
  • Сина
  • 5-13 месеци
  • Розеви
  • 13+ месеци
  • Пиле
  • Маче
  • Лама
  • Кактус
  • Лисица
  • Цвет
  • Слон
  • Лав
  • Ракета