Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Хранилки

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Хранилка Kikka Boo - PRIMA 3 in 1

  Хранилка Kikka Boo - PRIMA 3 in 1

  Хранилка која може да се трансформира во релаксатор и бустер седиште кое лесно се поставува на трпезариско столче. • далечински управувач е вклучен во пакувањето • адаптерoт е вклучен во пакувањето • потребно е 4D батерија - која не е вклучена со производот • меко и удобно седиште • безбедносен систем со 5 точки на поврзување • лесен за склопување и пренесување
  ден 9.490,00 со ддв.
  Слика на Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1

  Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1

  Релаксатор 2 во 1, која може да се трансформира и во релаксатор. Одлична модерна забава и мирен радосен ден. • далечински управувач е вклучен во пакувањето • адаптерoт е вклучен во пакувањето • потребно е 4 AA батерија - која не е вклучена со производот • меко и удобно седиште • безбедносен систем со 5 точки на поврзување • лесен за склопување и пренесување
  ден 6.690,00 со ддв.
  Слика на Хранилка Loco Croco - Toto

  Хранилка Loco Croco - Toto

  Хранилка Тото, е класично столче за бебиња, фукционално и безбедно. Достапно во две бои jungle и heart. Тото хранклата е одличен избор за вашето најмило.
  ден 2.990,00 со ддв.
  Слика на Хранилка Kikka Boo - Woody

  Хранилка Kikka Boo - Woody

  ден 4.290,00 со ддв.
  Слика на Хранилка Kikka Boo - CREAMY

  Хранилка Kikka Boo - CREAMY

  Хранилка Creamy, е класично столче за бебиња, фукционално и безбедно. Достапно во четири бои . Creamy хранклата е одличен избор за вашето најмило.
  ден 2.490,00 со ддв.
  Слика на Хранилка Kikka Boo - Little Tester

  Хранилка Kikka Boo - Little Tester

  ден 4.690,00 со ддв.
  Слика на Хранилка Kikka Boo - FAMILIA CIELO

  Хранилка Kikka Boo - FAMILIA CIELO

  Хранилка Familia Cielo, е класично столче за бебиња, фукционално и безбедно. Достапна во три бои . Хранклата е одличен избор за вашето најмило.
  ден 3.990,00 со ддв.
  Слика на Хранилка Kikka Boo - GOURMET

  Хранилка Kikka Boo - GOURMET

  Хранилка Gourmet, е класично столче за бебиња, фукционално и безбедно. Достапна во три бои . Хранклата е одличен избор за вашето најмило.
  ден 5.190,00 со ддв.
  Слика на Хранилка Kikka Boo - BE HAPPY

  Хранилка Kikka Boo - BE HAPPY

  Бебето треба да расте силно и здраво и затоа оброците се најважните периоди од денот. Со високите столчиња KikkaBoo ќе обезбедите безбедност и удобност за вашето дете. Високото столче „Be happy“ е лесен, компактен и лесен за склопување. Расте заедно со вашето бебе благодарение на неговото прилагодливо седиште, грб и потпирач за подножје.
  ден 2.190,00 со ддв.
  Слика на Хранилка Kikka Boo - Pastelo

  Хранилка Kikka Boo - Pastelo

  Хранилката на брендот Kikka Boo со името Pastelo е хранилка со многу предности што родителите одма ќе ја засакаат. Столчето е удобно и лесно се прилагодува на потребите на детето. Нежни мат бои кои ќе се вклопат во секој дом.
  ден 4.890,00 со ддв.
  Слика на Хранилка Loco Croco - Toto mini

  Хранилка Loco Croco - Toto mini

  Toto е стабилна и удобна хранилка за деца. Ги има сите неопходни потреби сто треба да ги има една хранилка и тоа со одлична цена. Столчето е лесно за одржување на хигиената благодарение на послужавникот кој е направен од PVC. Седиштето е меко и широко што на децата ќе им биде удобно во него да јадат или играат.
  ден 1.990,00 со ддв.
  Слика на Бустер хранилка

  Бустер хранилка

  Бустер хранилка која лесно се монтира на столче.
  ден 990,00 со ддв.
  Слика на Хранилка Loco Croco - COCO

  Хранилка Loco Croco - COCO

  Хранилката на брендот Loco Croco со името Coco е хранилка со многу предности што родителите веднаш ќе ја засакаат. Столчето е удобно и лесно се прилагодува на потребите на детето. Нежни мат бои кои ќе се вклопат во секој дом.
  ден 4.890,00 со ддв.
  Слика на Хранилка Loco Croco - TINY

  Хранилка Loco Croco - TINY

  Хранилката на брендот Loco Croco со името Tiny е хранилка со многу предности што родителите веднаш ќе ја засакаат. Столчето е удобно и лесно се прилагодува на потребите на детето. Нежни мат бои кои ќе се вклопат во секој дом.
  ден 3.890,00 со ддв.
  Слика на Хранилка Maple- Kikka Boo

  Хранилка Maple- Kikka Boo

  ден 6.590,00 со ддв.
  Слика на Хранилка Kikka boo - Lovely Day

  Хранилка Kikka boo - Lovely Day

  ден 4.390,00 со ддв.
  Слика на Хранилка Kikka Boo - Sweet Nature

  Хранилка Kikka Boo - Sweet Nature

  ден 4.390,00 со ддв.
  Филтри Close
  Min: ден 1.190,00 Max: ден 9.490,00
  ден1190 ден9490
  • Розева
  • Беж
  • Сива
  • Jungle
  • Heart
  • Сина
  • Зелена
  • Кафена
  • Сенд
  • Опал
  • Тиркиз
  • Zig - Zag
  • Црна
  • Минт
  • Boat
  • Watermelon
  • Портокалова
  • плава
  • Беж со мече
  • Беж со жирафа
  • Фантазија
  • Love Rome
  • Cat day
  • Beige Bird
  • Pink Rabbit
  • Grey Deer