Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  INTEX

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Базен

  Базен

  ден 750,00 со ддв.
  Слика на Базен

  Базен

  ден 850,00 со ддв.
  Слика на Mускули големи

  Mускули големи

  ден 140,00 со ддв.
  Слика на Mускули големи

  Mускули големи

  ден 100,00 со ддв.
  Слика на Гума за пливање

  Гума за пливање

  ден 90,00 со ддв.
  Слика на Гума за пливање

  Гума за пливање

  Без разлика дали сте на бела песочна плажа или во вашиот базен во градината, оваа гума е одлична за вашите најмили за релаксација во вода и рано учење за пливање.
  ден 90,00 со ддв.
  Слика на Базен со пумпа и скали премиум 549х122 см
  Слика на Базен со пумпа и скали премиум 400х100х200 см
  Слика на Базен со пумпа премиум 305см x 76см.

  Базен со пумпа премиум 305см x 76см.

  ден 10.900,00 со ддв. ден 9.265,00 со ддв.
  Слика на Базен 183х 51 см

  Базен 183х 51 см

  ден 1.990,00 со ддв. ден 1.691,50 со ддв.
  Слика на Базен 244 х 76 см

  Базен 244 х 76 см

  ден 2.990,00 со ддв. ден 2.541,50 со ддв.
  Слика на Базен 366х 76 см

  Базен 366х 76 см

  ден 7.190,00 со ддв.
  Слика на Базен сет со пумпа 396х 84 см

  Базен сет со пумпа 396х 84 см

  ден 10.900,00 со ддв. ден 9.265,00 со ддв.
  Слика на Кертиџ филтер пумпа

  Кертиџ филтер пумпа

  ден 2.490,00 со ддв.
  Слика на Фигура 3Д гумена

  Фигура 3Д гумена

  ден 300,00 со ддв.
  Слика на Гума чамец

  Гума чамец

  Без разлика дали сте на бела песочна плажа или во вашиот базен во градината, оваа гума чамец е одлична за вашите најмили за релаксација во вода.
  ден 350,00 со ддв.
  Слика на Гума дубак со покрив

  Гума дубак со покрив

  ден 600,00 со ддв.
  Слика на Чамец

  Чамец

  ден 790,00 со ддв.
  Слика на Душек

  Душек

  ден 200,00 со ддв.
  Слика на Гума дубак со покрив

  Гума дубак со покрив

  ден 600,00 со ддв.
  Филтри Close
  Min: ден 90,00 Max: ден 39.000,00
  ден90 ден39000
  • Делфин
  • Крокодил
  • Тигар
  • Риба
  • Авион
  • Чамец
  • Розева
  • Зелена