Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Kреветче Kikka Boo - Dessine Moi

  Бренд: Kikka Boo
  Креветчето обезбедува целосна удобност и добар сон на вашето дете.Креветчето е компактно удобно и безбедно за детето.
  Шифра: 55435
  ден 6.490,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменет за деца од самото раѓање до 36 месеци.
  • Две нивоа за поставување на душекот. Второто ниво се поставува многу лесно со патент.
  • Мрежести прозорчиња од двете страни за подобра вентилација
  • Играчка што свири музика.
  • Голем помошен страничен џеб.
  • Едната страна се отвара со патент.
  • Тенка подлога душек.
  • Пренослив менувач на пелени со чиста површина и дополнителен џеб
  • 2 скриени тркалца за полесен транспорт.
  • Играчки дизајн.
  • Носечка торба

  (Prenoslivo krevetce) (krevet) (Кикабу) (лоцо) (loco croco mk) (loko kroko) (кревет) (креветче)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Наменет за деца од самото раѓање до 36 месеци.
  • Две нивоа за поставување на душекот. Второто ниво се поставува многу лесно со патент.
  • Мрежести прозорчиња од двете страни за подобра вентилација
  • Играчка што свири музика.
  • Голем помошен страничен џеб.
  • Едната страна се отвара со патент.
  • Тенка подлога душек.
  • Пренослив менувач на пелени со чиста површина и дополнителен џеб
  • 2 скриени тркалца за полесен транспорт.
  • Играчки дизајн.
  • Носечка торба

  (Prenoslivo krevetce) (krevet) (Кикабу) (лоцо) (loco croco mk) (loko kroko) (кревет) (креветче)

  Ознаки за производ