Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Kikka Boo

  Kikka Boo е млад и брзо развивачки бебешки бренд што нуди продукти кои ги следат последните модни и технолошки трендови. Срцето на компанијата е базирано во Бугарија и дел во Шпанија, со дистрибуција која го зафаќа целиот свет.

  Името Kikka Boo доаѓа мод популарната игра peek-a-boo (криенка), една од најомилените забави на која било генерација. Главната мисија на оваа компанија е да обезбеди широк и стилски спектар на бебешки продукти по пристапни цени.

  Дизајнот на колекциите е развиен во соработка со Западно-Европските студија и создаден од сопствениот тим. Задржуват внимание на секој детал, барајќи инспирација да му дадат душа на секој производ.

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Релаксатор Kikka Boo - ANGEL'S HUG 3 in 1

  Релаксатор Kikka Boo - ANGEL'S HUG 3 in 1

  Еден од најголемите подароци што можете да му ги дадете на вашето дете е дарот на удобност. Angel's Hug релаксаторите се благотворно и забавно решение за новороденчиња и мали деца. Неговите нежни вибрации и умереното лулање ќе го направат вашето бебе како да лета на мек облак. Исто така, овој релаксатор можете да го користите во три функции, како релаксатор, лулашка и хранилка. Рајот се чуствува со Angel's Hug.
  ден 11.990,00 со ддв.
  Слика на Релаксатор Kikka Boo - LULLA

  Релаксатор Kikka Boo - LULLA

  Lulla релаксаторите се благотворно и забавно решение за новороденчињата и малите деца. Неговите нежни вибрации и умерено лулање ќе го направат вашето бебе како да лета на мек облак… Работи со 4хAA батерии за основната машина и 4хААА батерии за делот со играчките. Батериите се купуваат дополнително, не се вклучени во пакетот.
  ден 6.800,00 со ддв.
  Слика на Релаксатор Kikka Boo - STARS

  Релаксатор Kikka Boo - STARS

  Stars релаксаторите се благотворно и забавно решение за новороденчињата и малите деца. Неговите нежни вибрации и умерено лулањер ќе го направат вашето бебе како да лета на мек облак. Користи една D батерија и четири 1,5V AAA батерии. - Батериите се купуваат дополнително.
  ден 5.690,00 со ддв.
  Слика на Зимска навлака Kikka Boo

  Зимска навлака Kikka Boo

  Зимска навлака за колички и седишта за во автомобил. Tопла и удобна, се закопчува со патент кој овозможува многу лесно и брзо поставување. Вториот патент на долниот дел овозможува поголем комфот во седењето. Лесно се присцврстува со безбедносните појаси на количката.
  ден 1.590,00 со ддв.
  Слика на Вреќа за спиење Kikka Boo

  Вреќа за спиење Kikka Boo

  Вреќи за спиење за дечиња од 6 до 18 месеци. Безгрижен и мирен сон.
  ден 990,00 со ддв.
  Слика на Позиционер за спиење со мемори Kikka Boo - MY LITTLE BEAR

  Позиционер за спиење со мемори Kikka Boo - MY LITTLE BEAR

  Kikka Boo позиционер од линијата за спиење на My Little Bear за бебиња со мемори пена Хипоалерген материјал. Мека памучна навлака. Помага да се намалат коликите, грчевите во мешето на новороденчињата и непријатностите од рефлукс. Потпирачите се прилагодливи.
  ден 1.450,00 со ддв.
  Слика на Релаксатор Kikka Boo- CLOUDS

  Релаксатор Kikka Boo- CLOUDS

  Clouds релаксаторите се благотворно и забавно решение за новороденчињата и малите деца. Неговите нежни вибрации и умерено лулањер ќе го направат вашето бебе како да лета на мек облак. Користи една D батерија и четири 1,5V AAA батерии. - Батериите се купуваат дополнително.
  ден 5.690,00 со ддв.
  Слика на Kikka Boo ABC дубак

  Kikka Boo ABC дубак

  Идеална направа за развиток и забава на вашето дете. Помага при развиање на моториката на нозете, а истовремено и логиката.
  ден 5.090,00 со ддв.
  Слика на Kikka Boo - Fantasia џампер

  Kikka Boo - Fantasia џампер

  Fantasia, џамперот за на врата го прави играњето на бебето уште попријатно од вообичаеното. Тоа ја задоволува љубопитноста на бебето му помага при и за стабилен раст на телото. Вклучете некои од нежните мелодии и светла, и подготвени сте!
  ден 3.290,00 со ддв.
  Слика на Количка Kikka Boo - LIBRO

  Количка Kikka Boo - LIBRO

  Летна количка која е многу лесна и исто така лесна за склопување и транспорт. Достапна во три бои.
  ден 7.490,00 со ддв. ден 6.790,00 со ддв.
  Филтри Close
  Min: ден 130,00 Max: ден 26.400,00
  ден130 ден26400
  • Мече
  • Автомобили
  • Куќа
  • Зајачиња
  • Day in Paris
  • Fish Panda
  • My home
  • Rabbits in love
  • Joyfoll mouse
  • Elephant time
  • New friends
  • Happy sailor
  • Clouds and drops
  • Stars
  • Joyfull mouse
  • Elphant time
  • Teddy bear
  • New frinds
  • Joyfull Mice
  • Blue Animals
  • Pink birds
  • Gray forest
  • Зајаче
  • Куче
  • Маче
  • Clouds
  • Love Rome
  • Wilder Paintball
  • Wilder Alien
  • Wilder Art
  • Wilder Onil
  • Зајчиња
  • Куќи
  • My Teddy
  • Rabbit in love
  • алое
  • Бамбу
  • Sea life
  • Кенди стритс
  • Клаудс
  • Junge king
  • Little Fox
  • Облаци
  • Blue shore
  • Desert
  • Старс
  • Hippo Dreams
  • Розева
  • Црвена
  • Светло сива
  • Минт
  • Беж
  • Сива
  • Беж Меланж
  • Светло сива Менланж
  • Сива Меланж
  • Црна
  • Сина
  • Темно сива
  • Зелена
  • Тиркизна
  • Сива темно
  • Сино
  • Кафена
  • Бела
  • Плава
  • Тиркиз
  • Тегет
  • Црна со златен патент
  • Црна со сребрен патент
  • Портокалова
  • Црвена темно
  • Црн
  • Кебенце јагне
  • Кебенце мече
  • Кебенце крава
  • Виолетова
  • Сива меланж
  • Жолта
  • Кафено
  • Плава темно
  • Сива темна
  • Сива светла
  • Сива светло
  • Сиво
  • Темно сина
  • Fish panda
  • Love Rome
  • Teddy Bear
  • Pink Bunny
  • Реинобоу
  • Beige Bird
  • Grey Deer
  • Pink Rabbit
  • Hippo Dreams
  • My Teddy
  • Rabbit in love
  • Elephant time
  • Jungle King
  • Little Fox
  • Stars
  • Clouds
  • Розева светло
  • Сина светло
  • Облаци
  • Ѕвезди
  • Тријаголници
  • Точки
  • Срциња
  • Dots
  • Hearts
  • Puppy on baloon
  • Cat Lovely Day
  • Pink bunnu
  • Јагне
  • Лама
  • Куче
  • Пиле
  • Маче
  • Глувче
  • Зајче
  • Кактус
  • Лисица
  • Цвет
  • Слон
  • Лав
  • Ракета
  • Triangles
  • Joyfull Mice
  • Elephant Time
  • Rabbits in love
  • Joefull mouse
  • Аdventure boy 2 in 1
  • Adventure girl 2 in 1
  • Balloons
  • Sea world
  • Папи он балун
  • Лавли деј
  • Реинбоу
  • Пикасо
  • Мy teddy
  • Hippo Dreams
  • Jungle King
  • Алое
  • Бамбу
  • Super girl
  • Super boy