Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Kikka Boo ABC дубак

  Бренд: Kikka Boo
  Идеална направа за развиток и забава на вашето дете. Помага при развиање на моториката на нозете, а истовремено и логиката.
  Шифра: 55202
  ден 3.390,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Стабилен и безбеден.

  • Прилагодување на висината на 3 нивоа.

  • Сет со музички играчки до 5 мелодии, светлечки букви и бројки.

  • Може да се извади и да се прикачи на дрвено креветче.

  • Лесен за склопување.

  • Димензии на пакувањето: 64,5 х 14 х 79 см.

  • Димензии на производот: 61,5 х 73 х 46÷51,5 cм.

  • Сертификат ЕN 1273; EN 71-1-2-3

  Спецификации на производот
  За возраст 6 - 18месеци
  Механизам на батерии
  Спецификација стандардна
  Материјал полиестер
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Стабилен и безбеден.

  • Прилагодување на висината на 3 нивоа.

  • Сет со музички играчки до 5 мелодии, светлечки букви и бројки.

  • Може да се извади и да се прикачи на дрвено креветче.

  • Лесен за склопување.

  • Димензии на пакувањето: 64,5 х 14 х 79 см.

  • Димензии на производот: 61,5 х 73 х 46÷51,5 cм.

  • Сертификат ЕN 1273; EN 71-1-2-3

  Спецификации на производот
  За возраст 6 - 18месеци
  Механизам на батерии
  Спецификација стандардна
  Материјал полиестер
  Ознаки за производ