Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Kikka Boo - Fantasia џампер

  Бренд: Kikka Boo
  Fantasia, џамперот за на врата го прави играњето на бебето уште попријатно од вообичаеното. Тоа ја задоволува љубопитноста на бебето му помага при и за стабилен раст на телото. Вклучете некои од нежните мелодии и светла, и подготвени сте!
  Шифра: 55353
  ден 3.290,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • наменето за деца до 12 кг

  • ротирачко седиште од 360°

  • меко и удобно седиште

  • регулирање на висината

  • светла, музика и тропалки

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина 0 - 12 kg
  Седиште меко
  Позиции по висина прилагодливо
  Аксесоари тропалки
  Аксесоари музика
  Светло да
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • наменето за деца до 12 кг

  • ротирачко седиште од 360°

  • меко и удобно седиште

  • регулирање на висината

  • светла, музика и тропалки

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина 0 - 12 kg
  Седиште меко
  Позиции по висина прилагодливо
  Аксесоари тропалки
  Аксесоари музика
  Светло да
  Ознаки за производ