Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Шишиња

  Опис

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Nip - Шише со широк отвор 150ml First Moments

  Nip - Шише со широк отвор 150ml First Moments

  За идеален почеток: Шишињата на nip firstmoments со широк отвор и силиконска цуцла. Округлиот облик и широкиот отвор ја копират мајчината града што му овозможува на новороденчето природна сензација на пиење. • Широкиот отвор на шишето не е само за лесно чистење и полнење, но исто така може да се искористи како диспанзер за млеко, овошје или грицки благодарение на капакот за затварање.
  ден 520,00 со ддв.
  Слика на Nip - Шише со широк отвор 270ml First Moments

  Nip - Шише со широк отвор 270ml First Moments

  За идеален почеток: Шишињата на nip firstmoments со широк отвор и силиконска цуцла. Округлиот облик и широкиот отвор ја копират мајчината града што му овозможува на новороденчето природна сензација на пиење. • Широкиот отвор на шишето не е само за лесно чистење и полнење, но исто така може да се искористи како диспанзер за млеко, овошје или грицки благодарение на капакот за затварање.
  ден 550,00 со ддв.
  Слика на Soft trainer, шише за бебиња

  Soft trainer, шише за бебиња

  ден 360,00 со ддв.
  Слика на Trainer cup, шише за бебе

  Trainer cup, шише за бебе

  ден 385,00 со ддв.
  Слика на Шише 330мл - Straw Cup

  Шише 330мл - Straw Cup

  ден 395,00 со ддв.
  Слика на Шише пластично 330мл First Cup - Nip
  Слика на Шише пластично 330мл First Cup - Nip - копирај
  Слика на Шише за дечиња Kids Сup - Nip

  Шише за дечиња Kids Сup - Nip

  ден 395,00 со ддв.
  Слика на Пластично шише со каучук цуцла Family 125 мл - Nip
  Слика на Пластично шише со каучук цуцла Family 250 мл - Nip
  Филтри Close
  Min: ден 240,00 Max: ден 1.250,00
  ден240 ден1250
  • Розева
  • Портокалова
  • Зелена
  • Сина
  • Минт
  • Портокалов
  • Сива
  • Бела
  • Плава
  • Super girl
  • Super boy
  • Ракета
  • Лав