Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Loco Croco 3 во 1 тротинет

  Бренд: Loco Croco
  Три намени, три забави, запаковани во еден практичен и модерен детски тротинет. Може вие да го туркате детето при прошетка или може детето само да се вози седејќи или стоејќи.
  Шифра: 7888012
  *
  ден 1.690,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменет за деца до 25 кг. кога се користи седиштето, а до 40 кг. кога се користи како тротинет без седиште

  • Рачка за да го туркате детето

  • Го следи растот на детето

  • Седиштето се поставува на 3 висини

  • Алуминиумска рачка, се подесува по висина

  • Силиконски тркала

  • Предни тркала што светат

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина до 40 kg
  Позиции на седење 3 позиции
  Насока на движење во двете насоки
  Тркала силиконски со светла
  Аксесоари помошна корпа
  Рачка за управување подесувачка
  Склопување / Расклопување рачно
  Позиции по висина 3
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Наменет за деца до 25 кг. кога се користи седиштето, а до 40 кг. кога се користи како тротинет без седиште

  • Рачка за да го туркате детето

  • Го следи растот на детето

  • Седиштето се поставува на 3 висини

  • Алуминиумска рачка, се подесува по висина

  • Силиконски тркала

  • Предни тркала што светат

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина до 40 kg
  Позиции на седење 3 позиции
  Насока на движење во двете насоки
  Тркала силиконски со светла
  Аксесоари помошна корпа
  Рачка за управување подесувачка
  Склопување / Расклопување рачно
  Позиции по висина 3
  Ознаки за производ