Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Mрежа за корито бела ХL

  Бренд: Baby Jem
  Шифра: 900092
  ден 290,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Благодарение на страничните закачалки мрежата се прикачува на коритото и бебето можете да го бањате лесно и удобно без да ви треба нечија помош.Наменета е за бебиња од самото раѓање до 6 месеци.
  • Димензии на производот: 40x80cm.
  • Димензии на пакувањето: 12x14x5cm.

  (мрежа)(бела)(корито)(mreza)(bela)(korito)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ