Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Nip - Miss Denti силикон цуцла

  Бренд: nip
  Првата стоматолошка цуцла која овожува правилен притисок на запчињата на вашето дете.
  Шифра: 4431800
  ден 245,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Анатомскa цуцла направена од силикон.

  • DentalProtection - заштита на чуствителни вилици

  • DentalProphylaxe - спречување на неусогласување на забите и вилицата.

  • DentalBalance - притисок за зајакнување на мускулите.

  • Дизајнирана за совршено вклопување во секоја фаза на развојот на бебето.

  • Анатомски облик за здрав развој на вилицата на вашето бебе од самиот почеток.

  • Големи дупки за вентилација и заштита на чуствителната бебешка кожа.

  (nip) (anatomska) (cucla) 

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Анатомскa цуцла направена од силикон.

  • DentalProtection - заштита на чуствителни вилици

  • DentalProphylaxe - спречување на неусогласување на забите и вилицата.

  • DentalBalance - притисок за зајакнување на мускулите.

  • Дизајнирана за совршено вклопување во секоја фаза на развојот на бебето.

  • Анатомски облик за здрав развој на вилицата на вашето бебе од самиот почеток.

  • Големи дупки за вентилација и заштита на чуствителната бебешка кожа.

  (nip) (anatomska) (cucla) 

  Ознаки за производ