Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Мотор на акумулатор "Frozen"

  Мотор на акумулатор со едни од најпопуларните ликови на денешницата, Елса и Ана- принцезите од анимираниот филм "Frozen". Во пакувањето е вклучен сопствен адаптер за полење на уредот.
  Шифра: 28355
  ден 4.490,00 со ддв.

  • Наменет за дечиња над 3 години, да можат самостојно да го управуваат.

  • Носивост: препорачана тежина до 30 кг (макс 40 кг)

  • ЛЕД светла

  • Hi-Fi аудио систем;

  • Батерија/моќност: 6V/4AH

  • Брзина: 3-6 кkm/h

  • Димензии: 101x41x69cm

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина 30/40 кг. максимум
  Механизам на полнење (адаптер)
  Технологија Hi-Fi аудио
  Брзина 3 - 6 km/h
  Светло ЛЕД
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Наменет за дечиња над 3 години, да можат самостојно да го управуваат.

  • Носивост: препорачана тежина до 30 кг (макс 40 кг)

  • ЛЕД светла

  • Hi-Fi аудио систем;

  • Батерија/моќност: 6V/4AH

  • Брзина: 3-6 кkm/h

  • Димензии: 101x41x69cm

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина 30/40 кг. максимум
  Механизам на полнење (адаптер)
  Технологија Hi-Fi аудио
  Брзина 3 - 6 km/h
  Светло ЛЕД
  Ознаки за производ