Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Nip - Навлака за прст за чистење уста

  Бренд: nip
  Прво чистење и масажа на непцата, јазикот и устата со навлаката за прст од брендот nip.
  Шифра: 4437070
  ден 285,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Меки микро-влакна кои ефективно ги апсорбираат бактериите и нечистотијата со помош на најновата ION технологија, без додатни хемикалии.

  • Наменета за бебиња од самото раѓање до 12 месечна возраст.

  • Занимлива интродукција за првото прочистување на забите.

  • Компатибилно со сите големини на прсти

  • Препорачано од акушерки

  (navlaka za prst) (srebreni joni) (Сребрени јони) (higiena)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Меки микро-влакна кои ефективно ги апсорбираат бактериите и нечистотијата со помош на најновата ION технологија, без додатни хемикалии.

  • Наменета за бебиња од самото раѓање до 12 месечна возраст.

  • Занимлива интродукција за првото прочистување на забите.

  • Компатибилно со сите големини на прсти

  • Препорачано од акушерки

  (navlaka za prst) (srebreni joni) (Сребрени јони) (higiena)

  Ознаки за производ