Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Nip - Ножички

  Бренд: nip
  За безбедно сечење на ноктите
  Шифра: 4437076
  ден 225,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Долги ножички со тап раб

  • Големи дупки за цврсто држење

  • Капаче за безбедно складирање

  • Наменеит за секоја величина на прсти

  • 0% BPA

  (nozicki za secenje na nokti) (nip)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ