Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Nip - Четка за шишиња 2 во 1

  Бренд: nip
  Шифра: 4437047
  ден 320,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Заоблена глава на четката која овозможува лесно и комплетно чистење на шишињата.

  • Ергономски облик за цврсто држење

  • Додатна гума за чистење на долниот дел од четката направена од мек материјал.

  • Отворче за закачување на четката

  • Заштита од гребење со меки најлонски влакна

  • Стилистички дизајн

  • 0% BPA

  (cetka za cistenje na bebeski sisenca) (sisinja) (bebesko sise)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ