Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Nip - Шише со широк отвор 150ml First Moments + подарок глодалка

  Бренд: nip
  Со купување на Шише nip-first/moments добивате подарок nip глодалка човече.
  Шифра: 4435602
  ден 475,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  ▬ Шише со широк отвор 150ml First Moments

  • Сите делови се собираат еден во друг, за лесно чување.
  • Екстра широк отвор за лесно чистење и полнење.
  • Удобна форма за лесно држење.
  • Произведено од високо квалтитетни материјали безбедни по здравје, 0% BPA.
  • Може да се пере во машина за садови.
  • Одговара на сите шишиња со широк отвор од First Moments програмата.
  • Вклучен капак за безбедно пренесување и замрзнување.
  • Достапно во различни дизајни.
  • Дел од All-in-One системот.

  ▬ Nip - Глодалка човече

  • Глодалка за нежно масирање на непцата, наменета за бебиња од 3 до 12 месеци.
  • Прецизна масажа.
  • 8 различни елементи за гризење.
  • Ергономски облик и лесен материјал, удобен за држење.
  • 0% BPA.

  (sise)(nip)(sise so sirok otvor)(podarok)(шише)(нип)(шише со широк отвор)(подарок)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  ▬ Шише со широк отвор 150ml First Moments

  • Сите делови се собираат еден во друг, за лесно чување.
  • Екстра широк отвор за лесно чистење и полнење.
  • Удобна форма за лесно држење.
  • Произведено од високо квалтитетни материјали безбедни по здравје, 0% BPA.
  • Може да се пере во машина за садови.
  • Одговара на сите шишиња со широк отвор од First Moments програмата.
  • Вклучен капак за безбедно пренесување и замрзнување.
  • Достапно во различни дизајни.
  • Дел од All-in-One системот.

  ▬ Nip - Глодалка човече

  • Глодалка за нежно масирање на непцата, наменета за бебиња од 3 до 12 месеци.
  • Прецизна масажа.
  • 8 различни елементи за гризење.
  • Ергономски облик и лесен материјал, удобен за држење.
  • 0% BPA.

  (sise)(nip)(sise so sirok otvor)(podarok)(шише)(нип)(шише со широк отвор)(подарок)

  Ознаки за производ